• Sleva

Yamaha Ténéré 700R

339 990,00 Kč
324 990,00 Kč Ušetříte 15 000,00 Kč
S DPH

Tento terénní motocykl s kořeny v závodech rallye určený k dlouhým dobrodružným výpravám pohání dvouválcový motor o objemu 689 ccm s vysokým točivým momentem. Ten vám ve spojení se speciálně optimalizovanou převodovkou poskytuje ideálně vyvážený výkon a ovladatelnost. Vy se tak můžete vypořádat se všemi možnými jízdními podmínkami na zpevněném i nezpevněném povrchu.

Kompaktní trubkový rám a štíhlá kapotáž zaručují maximální hbitost pří řízení vestoje i vsedě a odpružení vhodné pro dlouhé jízdy s paprskovými koly vám umožní dojet úplně všude, kam budete chtít. Stačí natankovat a vyjet. Putujte za novými obzory.

Počet
Na dotaz

Pokud to s offroadem myslíte vážně a nespokojíte se jen tak s něčím, sáhněte po Ténéré 700R. Za 339 990 Kč vč. DPH dostanete Ténéré na podvozku Öhlins. Zadní tlumič nese označení STX 46. Buďte si jistí, že tento tlumič spolkne vše od malých nerovností až po velké rázy, ale zároveň nabízí vysokou stabilitu při rychlé jízdě. Předpětí pružiny snadno nastavíte díky externímu hydraulickému ovládání. O vyrovnávání tlaku se stará plynový piggyback. Přední tlumiče dostanou nové cartridge NIX30 Adventure. Jedna vidle se pak stará o kompresi a druhá o útlum. Přední tlumiče se skládají podle váhy jezdce, na výběr je ze 4 tvrdostí pružin. Ténéré s podvozkem na takto vysoké úrovni a přizpůsobeným vaší váze vám otevře úplně nové obzory!

Financování essox